Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Prostitution and Love +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Iti place noul meu fic?
E dragut!:X:
Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_vote_lcap91%Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_vote_rcap
 91% [ 103 ]
O pierdere de timp...(O lovitura fix la corazone)
Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_vote_lcap9%Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_vote_rcap
 9% [ 10 ]
Total voturi : 113
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 13:59

•Milkshake™ a scris:
Ce vad eu aici? Prostitution and Love +16  - Pagina 6 138742

1. Tu scrii acest fic doa pentru comm-uri? Lumea iti da comm-uri daca vrea nu pentru ca ii obligi tu. Nici pe mine, nici pe nimeni altcineva nu ne poti obliga sa-ti dam comm. Dca pentru tine doar asta conteaza atunci de ce mai scrii? Acesta este un hobby, care se practitca din placere nu ca sa primesti comm-uri.

2. Esti de doi ani pe forum? Ai trecut pe la regulament? Si Andre Ea ti-a spus sa nu mai faci spam, dar iti spun si eu. Inceteaza! Daca continui asa eu nu iti voi mai citit fic-ul, si chiar daca as face-o n-ar mai fi din placere.

3. Daca continui asa o sa iti inchid fic-ul. Inceteaza sa faci spam altfel poate vei fi banata. Ti-am mai spus. Aici vi sa scrii din placere nu din obligatie. A fost decizia ta sa deschizi fic-ul. Daca primesti comm-uri bine, daca nu tot bine.

Sper ca am fost destul de clara. :)

O zi buna. ^^'
Imi pare rau MilkShake, nu stiu ce ma apucat...da e vara, am o tona de planuri maine plec la Sibiu si ce vreau sa spun e ca...vreau sa ma distrez, dar asta nu inseamna ca n-o sa mai scriu, imi pare rau...
O sa aduc si de data aceasta capitolul dupa ce imi vine o idee, pentru ca vreau sa fac un capitol nu stiu cum sa zic sa simtii ca este un capitol sa ai de toate in el sa fie perfect, inainte nu scriam deloc bine, eram praf....
Nu mai dati comuri o sa dau edit cu caitolul 6.
Xoxo™


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 18:59

Hellau, honey a hug
Am vazut ca vrei critica de la mine, so, here I am.

Titlul mi se pare sugestiv, atrage cititori si respecta tema.

Ideea
cum am mai zis nu este foarte extraordinara si originala, insa pas cu pas adaugi lucruri noi, diferentiand-o de celelalte fic-uri. E okai, din punctul meu de vedere.

Descrierea
imi place. Este prezenta in fiecare capitol si nu plictisesti cititorul, desi ai grija la scenele perverse lough

Dialogul nu este sec si nici lung. Il pui cand trebui, ocolind cu usurinta replicile seci si fara sens.

Greseli de tastare/ortografie:

dupai - dupa;

dintii - dinti;

omor - omori;

imlorand- implorand;

asa zisa - asa-zisa;

finta - fiinta;

masinii - masini;

alti - altii;

femeilor - femeiilor;

acuma - acum;

acesta se uita cam urat privirea - acesta se uita cu o privire cam urata;

ce - cel;

bune - buna;

pentru-ca - pentru ca;

baietii - baieti;

nenorocit-o- nenorocito;

ma -m-a;

desii - desi;

femeile- femeiile;

mai inselat - m-ai inselat;

paote - poate;

apasat - apasati;

cel - cer;

nature - naturii;

condemn- condamn;

intruna - intr-una;

vinetii - vineti;

negrii - negri;

spuna - spun;

va - vor;

port-bagasul - portbagajul

santa - sansa;

ati - a-ti;

zii - zi;

sfarcesc - sfarsesc;

dintii - dinti;

minuscului - minusculi;

pragul cabanei - pragul usii;

respire - respira;

v-a macina - va macina;

suflet - sufletul;

absolute - absolut;

niciodat - niciodata;

Tunetele si fulferele predomina inima mea - tunetele si fulgerele predomina in inima mea;

Dacă cineva crede că mă poate călca in picioare, iar apoi să mă priveasca in ochii, iar dupai să scoată printre dintii minunatele cuvinte : “Iartă-mă!”
În acel moment ura va pune stăpânire pe corpul şi raţiunea mea. - Dacă cineva crede că mă poate călca in picioare, iar apoi să mă priveasca in ochii, iar dupa să scoată printre dinti minunatele cuvinte : “Iartă-mă!”, ura va pune stapanire pe corpul si ratiunea mea.

De ce poti fi un nimic lasat pulbere in bataia vantului? - De ce sa fii un nimic lasat pulbere in bataia vantului?

Iar apoi ei intra repede la volan, accelerand-o si ducandu-ma spre nicaieri - Iar apoi ei intra repede in masina, apasa pe acceleratie si ma duc spre nicaieri.

Cam multe greseli, pe viitor corecteaza-ti cu atentie capitolul.

Estetica nu prea imi place. Propozitiile sunt lungi si incurcate si semnele de punctuatie nu sunt puse corect. Ai grija pe viitor.

Hmm, cam atat, voiam sa iti mai spun ca nu trebuie sa intrebi lumea daca merita fic-ul continuat sau nu. Daca ai ambitie, iti duci creatia la bun sfarsit. Ideea ar fi urmatoarea, ai observat ca Prostitution and Love are succes, ai pagini intregi de comentarii, deci girl lasa presupunerile ca fic-ul nu e bun si bla bla bla, ceilalti vor next.Ar trebui sa te supui si sa ii faci fericiti. Plus ca si eu vreau sa vad ce se intampla. Hug !




I had to break myself to carry on.


Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Mar 03 Iul 2012, 12:01

Buna dragi mei, poate pe multi n-o sa ii prea bucure acest mesaj, dar am luat o decizie...
Plec de pe forum, de ce as sta?
Inafara de cateva persoane pe care le voi enumera mai jos toti ma urati!
Ficul asta e...dus, imi pare rau, dar de mine ia pasat cuiva vreodata?Mi-a trimis cineva mesaj ca vrea sa fie prieten sa ii dau id, mi-a trimis cineva mesaj vreodata sa ma intrebe altceva inafara de nextul la prostitution and love, m-a intrebat cineva daca vreau sa fac un fic in colaborare cu el?
Nu, nimeni, niciodata.
Persoanele care mau sustinut :
Punk.Girl
Inger alb
Black Coffe
~Lorelay~
Choco
Crystal
~Puppy Love~
Bella
Poate mai sunt cativa, dar astia sunt in top 6 (nu luati in seama ordinea inafara la primele 2)
Astea fiind spuse imi pare rau ca v-am irosit timpul ma voi deconecta si voi sterge aceasta pagina din memoria fire-fox-ului...
Adio, nu va voi uita niciodata ficurile minunate!



▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Mar 03 Iul 2012, 12:14

Fara suparare , insa .... AI INEBUNIT ? angry
Cum sa pleci de pe forum ?! :|
Iti multumesc ca ma consideri o prietena buna, isna decizia pe care ai luat-o ..... mie una nu imi place absolut deloc .
Nu stiu , eu una te-as sfatuii sa te mai gandesti inainte de a lua o decizie clipita .
Atat am avut de spus .


Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Mar 03 Iul 2012, 12:19

capsunico , ai baut prea mult wisky si nu mai vezi bine??
Cred ca asa-i , nu mai judeci corect :-w , cum dracu sa pleci de pe forum?
of doamne , alta....:|


Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 22:33

AAAaaa, de cand scriu eu asta?Jur ca nu am scris eu, ci ea... ei bine e o fata a avut cont si nu si l mai aminteste si o cunosc, am lasat-o sa umble, iar acuma, ce sa vad?Frumos draga Andreea, frumos...nu e nimic adevarat fara comuri GURITA!Eu sunt asa :|


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 22:39

pfiuuuuuuuuuuuu credeam ca ne parasesti capsunica ce ne-am face noi fara tine


Prostitution and Love +16  - Pagina 6 3
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Sam 07 Iul 2012, 00:10

plecat neplacat de pe forum....nu-mi PASA!! EU VREAU NEXT-UL!!! SI CAT MAI RAPID!! uite nu vreau sa fiu rea dar 2 paginii sunt pline de commuri si tu nu ai pus inca next? waiting cand te gandesti sa il pui poate ma anunti si pe mine...
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Mar 10 Iul 2012, 21:28

;;) Scumpo tiam citit nextu si pot spune ca sunt placut surprinsa. in love
a hug Imi placela nebunie ficul si astept sa aduci nextu. a hug
al noualea cer Ma bucur ca acel mesaj nu a fost serios si ca nu vei pleca de pe forumul nostru hug2
kiss Te pwpacesc si adu repejor nextu kiss



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Mar 10 Iul 2012, 21:36

Bai era sa fac infarct cand am vazut asa , Andreea este ca si moarta>.<


Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
kika_kida
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : eeeeeh na.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 40
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : cant
Stare de spirit Stare de spirit : happy everyday

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Mar 10 Iul 2012, 21:53

pune nexxt scumpa tre rog sa ma anunti si pe ms:*:
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Mier 11 Iul 2012, 18:50

Hey! jos palaria in fata Am trecut si eu pe aici si iti spun ca ai fic foarte tare.
Ideea este foarte interesanta si chiar imi place. oh my god !!!
Ai talent si lucrul acesta se vede.
Sper sa ne incanti cat mai repede cu un nextuletz. Dany te pupaceste rau de tot kiss


Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Nexj6f

▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️ ▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Sam 14 Iul 2012, 17:33

eu una credeam ca bruneta insarcinata e hinata dar ma bucur ca nu e asa. nam mai trecut de mult pe la fic si...........
RESPECT soro pentru ca spui lucrurile pe sleau. well? awesome right?


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Sam 14 Iul 2012, 23:55

Deci...daca Domnul Sasuke Uchiha i.a pus pe nesimporcii aia sa.i faca ceva lu' Sakura, eu promit ca nu or sa apuce ziua de maine....
Nici ei nici "seful" lor....
Dar nu am sa-l bat pe Sasuke deocamdata ca dupa se sfarseste ficul...si NU VREAU
deci...CONCLUZIE:
1. Vreau next.
2. Anunta-ma si pe mine
3. Ador super mult ficul tau
4. Treci si pe la ficul meu https://sasu.forumgratuit.ro/t4889-perversi-dar-draguti-frumoase-dar-periculoase-16


Te-am pupaat:X:X
:
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 23:54

Imi cer milioane, banu trilioane de scuze, pentru ca nu am mai postat nu stiu ce a fost cu mine...in fine am revenit in forta =))) Stiu acest capitol este demn de dispret...Va rog critici!Lectura placuta1
Capitolul 6


What you say?|


Sakura P.O.V


O carpa doar atata mai insemn eu, o carpa jegoasa, murdara de sperante si vise spulberate in doar cateva zile, ore minute, secunde.Totul conteaza chiar si cea mai mica boaba de orez poate inclina balanta, dar ce vorbesc eu aici?Sunt o epava, o stafida tot lichidul meu vital a fost supt, iar acuma nu mai sunt nimic, doar un pion pe-o masa de sah in care regele, acela fiind Sasuke conteaza si regina aceea fiind, ea...bruneta aceea.Mi-a trebuit toata prostia din mine sa nu mai zic de naivitate sa ma indragostesc de el, iar acuma?Probabil ca voi fi la 2 m sub pamant s-au mai rau voi satisface primul betiv care imi iese in cale, si pentru ce?Pentru niste harti insignifiante de yeni?Auzisem de mafiem, de bani, de putere, dar n-am crezut...pana acum.Nu stiu cine a intrat pe usa, dar imi amintesc bine ce s-a intamplat, doar din auzite cei drept.


Flash Back


Usa se izbeste de peretele de ciment al cladiri facand un zgomot asurzitor pentru urechile me facandu-mi chinul mai rau decat imi este.Un tip in trening negru, inalt cu parul castaniu si cu ochii rosii asemeni "talentului" lui Uchiha de a ma face sa ma indragostesc de o nevertrebrata hidoasa ca el, ce pueril!Tonul voci lui exclama o nervozitate puternica, se rasteste puternic la idioti de langa mine, iar apoi le spune nervos :
-Bai tampitilor, fata este bruneta, jur pe maicamea daca mai lucrez cu imbecili ca voi, ce dracu ati facut?
-Ce am facut sefu?Uchiha a spus ca este o fata care i se potriveste numele Rose, iar ea are parul roz.
-Ardevar focul sa va arda!Ce facem cu ea?Sabie, zi ma ce facem?Zi ma idiotule ca vad ca te uiti gura casca la ea.Lucrez cu niste jegosi care nu stiu sa pupe banul, duceti-va dracului cu dumnezeu ca inebunesc daca mai lucrez cu imbecili ca voi.


EndFlashBackFlash Back


Acum unde sunt?Probabil cat mai departe de locul ala, dar cert e ca nu ma pot ridica, totul se invarte cu mine, iar eu incerc sa fac un pas, dar cad cu totul pe asfaltul rece.Incep sa vomit brusc, lupt pentru ce mi-as dori sa fac, sa ma ridic.Ma sprijin de ce mama-mami e acolo, pentru ca nu pot vedea nimic de parul care imi este prelins pe fata mea palida si plina cu lacrimi.Am sa ajung sa plang cu lacrimi de sange in ritmul asta.Simt cum totul se invarte in jurul meu, iar eu nu pot sa fac nimic, sunt un nimic, praf lasat in bataia vantului.Camera se invarte cu mine, iar eu odata cu ea ma las prada si ma "asez" jos izbindu-ma in cele din urma de-o servanta veche, lovindu-ma fix la cap, frumos Sakura!Gaara...un amalgam de amintiri imi este infatisam cu mine si cu el, o familie fericita.
De ce a trebuit sa descoper ca nu e mai mult decat un jeg in lumea asta, o pata mare care nu merita nici o lacrimima din trilioanele pe care le-am varsat?



Nu pot vorbi, graiul mi-a fost luat, nu pot merge, sunt un nimic, doar asta am fost mereu, o fata fitoasa de bani gata care nu a stiut niciodata ce este viata, mall-uri, shopig, cluburi, intalniri, dar acuma?Am nevoie de un gram de ajutor pentru a ma scoate din rahatul din care am putut sa intru.
Incerc sa ma ridic, dar abeea atunci am observat ca sunt legata de picior, asemni unui animal nu sunt nimic mai mult decat un animal inchis intr-o colivie, fara scapare.Soarta mea e in mainile lor, sa traiesc, daca sa traiesc, daca sa merg la toaleta, fiecare secunda imi este dominata de el.Marele Sasuke Uchiha conducatorului marelelui clan de mafioti.Sunt doar o jucarie cu cheia, el decide daca ma foloseste sau daca ma arunca la gunoi, iar a doua varianta cred ca este ceea corecta, am avut o intelegere...de ce ma mir?El m-a satisfacut pe deplin, dar el?S-a plictisit, dar...toata noapte atata pasiune si blandete cum n-am vazut nici la Gaara.


Sasuke P.o.V :


Sunetul asurzitor al telefonului meu fix ma trezeste din visare, amindintu-mi sa ma interesez de "iubita mea", Rose.Raspund incruntat, dar nu inainte de-a ma uita daca este Matahala pentru aa-mi confirma daca a pedepsit-o cum se cuvine pe asa zisa mea "sotie".El imi raspunde cu un banal salut "Salut sefule!"ii spun s-o lase mai moale si sa imi spuna cum merge cu fata, dar el imi spune ca tampiti care au datorie la mine au incurcat fata cu o oarecare fata cu parul roz.Inchid repede imi pun mainile pe nas si incep sa ma gandesc daca fata este frumoasa pentru a putea o trimite la produs s-au si mai bine dama mea "personala" ma va satisface cand voi avea eu chef si o voi folosi pentru a-o face geloasa pe Rose nu e chiar atat de rau, rozalio pazea ca vin, imi iau cheile de la o masinica cu numar fals pentru afaceri, pe scurt o duba neagra.Cobor in graba scarile am cam uitat sa precisez, dar biroul este sus la etaj.O salut pe Miranda fosta mea dama de companie si actuala...menajera m-a inselat cu un tampit Yong, iar asta a cam pus capac relatiei noastre.



Ies din vila si ma grabesc in garaj unde ma asteptau adevaratele mele iubite si anume?Masini, multe masini, aleg o duba neagra, dar apoi ma indrept spre padurea unde obijnuiesc sa-mi duc victimele, padurea mortii!Dupa ce am intrat in masina masina pornesc spre locul ales, vila si padurea sunt la 5 Km distanta, deci ajung foarte repede mai ales daca apas pedala de acceleratie.
Simt cum vantul imi adie prin parul meu negru asemeni unui suflet fara viata.Nimic nu se compara cu aceasta senzatie inca putin si ajungeam, un gand ma framanta, e frumoasa?Imi aminteste de o anumita rozalie, cu parul ei ca florile de nectarin si cu ochii ei asemeni jadului.Parul ei ajungea la jumatatea spatelui dandui un aer mai exotic in pat cand parul ei ii acopera sani.Apas frana in cele din urma am ajuns, o fabrica veche de incaltaminte abandonata acum mult timp in urma, aici imi place sa imi aduc "norocoasele", imi parchez frumos masina, iar apoi ma indrept spre usa, nu bat doar intru.Sabie si ceilalti natangi se jucau carti, patetic.Nervos de alt fel ridic tonul la ei, iar apoi le zic rautacios.


-Ba idiotilor, eu pentru ce v-am angajat?Sa stati si sa va jucati macao cand vietile voastre sunt de cacao.Gura Bestie!Stai jos si asculta!V-am dat o sansa, v-am platit cautionea si voi ce faceti ma?Jucati carti, nu?Macao mai precis lasa ca o sa va unflu eu ochii.Unde e fata?intreb eu rautacios, iar apoi caut prin buzunar un pachet de tigari si o bricheta.Duc tigara la gura si cu bricheta aprind, trag cu putere din ea, iar apoi ma duc catre Sabie si ii scuip fumul infect in fata.Scuip tigara si ridic din spranceana "Ei bine, unde e?" Matahala imi arata ca este in camera de alaturi.Merg cu pasi mari catre camera de langa unde o vad, parul ei ii atarna pe spate, iar ea sta jos mormaind cateva cuvinte pe care cu greu le-am descifrat cei drept nu erau niste injuraturi foarte frumos, ci mai degraba niste lucuri spuse dupa ce ai baut un pahar de Jack Daniel.


Ma duc inspre ea unde ii dau la o parte parul ei moale, roz si ii saruta apasat pielea fina a gatului, gustand buzele ei mari si carnoase, deschid ochii si observ ca este aceea rozalie.Nici nu puteam a cer mai mult, mici perle ii cadeau incet din ochii ei verzi umezindui le sterg cu grija, iar apoi observ sutienul ei taiat langa ea, nenorociti...tremura si plangea cand m-am apropiat de ea mi-a soptit "Te rog, nu ma lovi si tu!" O strang in brate la pieptul meu pentru a-o calma, iar apoi ma ridic in sezut si ii spun cum sta treaba.
-Sakura, nu?Astazi vei alege un fel de pastila rosie si pastila albastra, pastila rosie inseamna ca vei fi o parasuta de la coltul strazi, iar pastila albastra inseamna ca o s-o fac cand vreau si o sa iti controlez viata, cu alte cuvinte, ce alegi?
Buzele ei nu schitau nimic avea o expresie neutra, iar raspunsul ei chiar m-a mirat, acela era ca o sa...


Primesc comuri MULTE, MULTE ASA DE BUN VENIT!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 00:03

Am onoarea sa fiu prima? in love
Dezgust per total.
Sasuke nu e bun bici de zeama kk**
Scuzati limbajul, nu imi sta in fire ci, pe dq ca imi sta cand vad ce prost e ala.
Sa ii trag o moto coasa in cap, fac pe moartea si in cazul asta,
Stef citeste si ea? hmm..realy? Oricum i-am luat-o inainte, hhehe.
Cand ma gandesc cum se simte ea, vai saraca. sad
Deci ii tai gatul lui Uchiha si il fac sushi apoi, il arunc intr-un vulcan, restu corpului face ce o face cei 3 tigri siberieni si leoaicele impreuna cu panterele negre,
Ce rau imi pare pentru Rose, nu cred ca merita sad sad sad mai ales sa fie confundata Sakura cu cuva aia biciuitor biciuitor
Si inca ce alegere, sa fie parasuta lui!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bai da. il curm!
Mersi ca mai anuntat, eu te iubesc e clar, bye bye love kiss kiss


Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 02:37

Cat de genial what?lol! Biata Sakura sad nenorocitii aia merita sa putrezeasca in iad. Si Sasuke e asa nesimtit.Rose trebuie sa nasca si el cauta dame de companie nervi!
Mersii ca mai anuntat. a hug Si te rog sa aduci continuarea repede yeah


• Viata e ca o discoteca. Indiferent de cate ori muzica se schimba tu tot continui sa dansezi. •


Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Scaled.php?server=442&filename=tumblrlucwdqwm3y1qhewpv
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 03:33

Oh....Gosh can\'t see !!!!
De ce Sasuke nu o lasa pe Sakura in pace waiting ????? Saracuta... probabil ca a fost foarte speriata... sad
Auzi, o curiozitate am si eu think : DE CE DOAMNE IARTA-MA NU AI PUTUT SA SPUI CE PASTILA A ALES SAKURA angry ??? Era chiar atat de greu sa mai scrii inca un cuvintel!?
Off... ce ne facem noi cu Sasuke asta crying? De ce nu a lasat-o pe Sakura nervi!? De ce, de ce crying? Shit... sper sa nu o faca pe Sakura sa sufere puppy eyes.
Mersi mult de anunt, si te astept cu raspunsu' la intrebarea mea... happy2! Te pupacesc dolche! hi!!


●●● Imi trag puterea din ura. ●●●
●●● Frica ma face PuTeRNIc. ●●●



Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Scaled.php?server=69&filename=203yj


●●● Daca Dumnezeu e raspunsu', am gresit intrebarile, ●●●
●●● Si iata reapar iar si iar FrUStrArILe. ●●●
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 05:03

Hello ! :)


Ti'am citit si eu fic'ul in sfarsit. Deci imi cer scuze ca nu am ajuns mai repede pe aici :(

Vreau sa'ti zic ca . . . iti ador fic`ul.
E superb , genial , pervers . . . etc .
Imi mega place !

Shit . . . m'am saturat eu de cate lacrimi a tot varsat Sakura :(

Si pe bune acum . . . stii foarte bine ca sunt multe persoane carora le place fic-ul tau,mai degraba il adora! Comm-urile nu sunt totul !

Si in plus de asta ai pagini intregi ! :O

Tot ce mai vreau sa zic este ca imi place ideea si fic-ul merita cu siguranta continuat! :)

N
E
X
T

P.S : Te rog muult anunta'ma si pe mine cand pui continuarea, sunt curioasa sa vad ce se mai intampla.


Prostitution and Love +16  - Pagina 6 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”




Ultima editare efectuata de catre The Anonymous in Sam 25 Aug 2012, 21:46, editata de 1 ori
Sus In jos
lostJpizza
Academy Student
Academy Student
lostJpizza

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Las Vegas,Nevada
Nr. mesaje Nr. mesaje : 15
Puncte : 19
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : i love rock music!
Stare de spirit Stare de spirit : R.A.I.N.Y.

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 09:52

De cand astept acest next,credema!
Ma bucur ca ai continuat si ce sa mai zic...Spor la scris!


Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Rhcplogo


We live in the era of smart phones and stupid people
lol!
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 11:22

Buna, multumesc de anunt mami. a hug
So... grozav capitol. rock
Insa saracuta Sakura trece prin atat de multe.
Ai evoluat mult la descriere, este foarte frumoasa.
Totusi mai ai de lucru. Semnele de punctuatie nu sunt puse asa cum trebuie si faci cam multe repetitii.
Au fost locuri in care trebuia sa pui punc si ai pus virgula, altele in care trebuia sa pui virgula si nu ai pus.
In fine. Capitolul a fost frumos si sper sa aduci nextul cat mai repede, bafta la tastat si pupici. kiss


Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 12:00

Salutari dragi, iubiti mei NERECUNOSCATORILOR!
Cat am muncit la capitolul ala si v-am si anuntat stiti cat ma chinui sa va anunt pe toti?Pff de acuma in colo anunt doar pe cine da com...mai dati 6 comuri si NEXT scuzati-ma, dar eu si cu comurile sunt BFF


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 12:26

Imi place mult mult capitolul asta in love Dar ca de obciei il strica ceva... suspansul asta :-L Multumesc ca m-ai anuntat kiss Astept nextul cu nerabdare kiss Te pup dulce ;;)
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 12:30

Nu crezi ca exagerezi facandu-ti cititorii nerecunoscatori?
Ei bine, tin sa te anunt ca exagerezi prea mult. Te-ai gadit ca unii dintre ei nu sunt online sau au o treaba importanta sau o ruda bolnata etc.
Probabil ca nu deoarece daca te-ai fi gandit, nu i-ai fi facut nerecunoscatori.
Comurile nu se strang in 5 minunte cu sutele ci in timp. Ai rabdare, vei primii si comuri.
Inca ceva... daca continui sa reactionezi asa, mai mult ca sigur oamenii vor inceta sa iti lase com si sa iti citeasca ficul datorita atitudinii tale.
Si parca un un scriitor scrie de placere, nu doar pentru a primii comuri?


Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Prostitution and Love +16  - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 13:01

Exact.
In primul rand, ceri o gramada de comentarii si faci comparatie intre ficurile tale si alte ficuri care au cate 2 pagini cu comentarii. Ai citit macar acele ficuri? Nici n-ai idee cate eforturi au depus unii ca sa ajunga atat de populari.
Eu m-am oprit din a-ti mai citi creatiile deoarece am vazut ca esti absurda in privinta comentariilor. :) Ai o gramada de ficuri si pentru ce?:| In primul rand.. nu esti nici o scriitoare formidabila, mai ai multe de lucrat pentru a te perfectiona. Tu-ti doresti sa scri si perfect si sa ai si o tona de comentarii. Gandeste-te ca altii care scriu mai bine ca si tine primesc vreo 3 comentarii, in schimb tu ai primit 7. :) Insa asta e.. tu ii faci pe cititori nerecunoscatori, tu ar trebui sa fi recunoscatoare pentru cei care iti citesc ficul ;;)



Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Continut sponsorizat




Prostitution and Love +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Prostitution and Love +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-